Teknolojinin 2017 nimetleri

Güvenliği sağlamayı, rahatlığı artırmayı ya da kulakların pasını atmayı hedefliyorlar. 2017 model elektronikler hayatı kolaylaştırmak için donatıldıkları yepyeni özelliklerle gıcır gıcır paketlerinde bizleri bekliyor. Baytekin Ertekin Elektronik

Naviga - - Elektronİk - German Maestro Marina

GPSMAP 1022xsv (Chartplotter)

10 inçlik renkli ekran, tuşlu ara yüz ve çok işlevli kontrol tuşuna sahip chartplotter, yüksek hassasiyetli 10 Hz’lik GPS ve GLONASS alıcısı ile pozisyonunuzu ve yönünüzü saniyede 10 kez yeniliyor; ekrana aktarıyor. Dahili Garmin CHIRP, CHIRP Clearvü, CHIRP Sidevü sonarları, Panoptix desteği var (transducer’lar ayrı satılır). Garmin Marine Network ve NMEA 2000/NMEA 0183 veri iletişimini de destekliyor. Kablosuz internet bağlantısı sayesinde ister mobil cihaz isterseniz tablet üzerinden Garmin Helm uygulaması ile deniz üzerinde bulunduğunuz şartları görüntüleyebilirsiniz.

GPSMAP 276cx (Hem denizde hem karada kullanılabiliyor)

GPS ve GLONASS uyduları takibi için iç anten, araç içi kullanım için MCX konnektörü ile bağlanabilen dış anten opsiyonu mevcut. 5 inçlik ekranı güneş ışığı altında dahi okunabiliyor. Dahili temel dünya haritası ve bir yıllık Birds Eye uydu resimleme üyeliği bulunuyor. Animasyonlu hava hareketliliği izleme ve hava durumu tahminlerini görüntüleme özelliklerine sahip. Garmin Topo, Garmin Huntview ve Blue Chart g2 HD haritalarını destekliyor. Telefon ile eşleşerek gelen çağrı, SMS ve diğer akıllı bildirimleri gösteriyor.

GMR Fantom 18-Fantom 24

40 W’lık 18 veya 24 inç kubbe radar, 20 feet’ten 48 deniz miline kadar algılama eşiğine sahip. Sinyal sıkıştırma özelliği ile yüksek çözünürlük sunuyor, hedeflerin algılanmasını ve tanımlanmasını hızlandırıyor. Dönüş hızı düşük güç tüketimi için 24 rpm, daha hızlı ekran yenilenmesi için ise 48 rpm olarak ayarlanmış. Dual range özelliği sayesinde yakın ve uzak mesafeyi aynı ekranda görüntüleyebiliyor. Dual radar desteği sayesinde de farklı ekranlarda farklı radar kaynağı ile data görüntüleme imkanı sunuyor. MARPA hedef izleme özelliği ile 10 adet hedef aynı anda izlenebiliyor.

www.baytekin.com.tr

Yüksek kaliteli hoparlörlerin tekne kullanımının gerektirdiği zorlu koşullara uyumluluğu testlerle denetleniyor. Tuzlu su, yağmur, doğrudan güneş ışığı ve aşırı sıcak dalgalanmalar da dahil olmak üzere tüm çevresel etkilere karşı korumalı.

Heos by Denon

Denon Electronics’in kablosuz çok kamaralı ses sistemi Heos, taşınabilir ve ev sineması gibi ürünleriyle gelişmeyi sürdürüyor. Marka Heos Amp amplifikatör ve HEOS Link önamplifikatör ile birlikte güncellenmiş HEOS 1, HEOS 3, HEOS 5 ve HEOS 7 hoparlörler ile başlayan yeni nesil HEOS Hs2’yi (HEOS Series 2) sunuyor.

Dahili bluetooth özelliği, yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını çalma ve işleme gücündeki belirgin artışla ön plana çıkan ürünlerle, Spotify, Deezer, Tidal, Soundcloud ve Tunein gibi bulut kaynaklarından müzik dinlemek mümkün.

www.hifisistemler.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.