OKI Pro6410 NeonColor ile floresan baskı

Newtech - - NEWTECH İŞ BAŞINDA -

OKI yeni Grafik sanatları yazıcıları Pro6410 NeonColor serisini ve beyaz tonerli Pro Serisini pazara sundu. Bu yeni ürünler çığır açan teknolojileri sayesinde baskı sektörüne yeni boyutlar sunuyor. Pro6410 Neon serisi ultra parlak, göz alıcı floresan renkte tasarımlar yaratmak için transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere baskı olanağı sağlayarak renk profeyonellerini grafik tasarımındaki standart CMY renk sınırlamalarından kurtarıyor.

Pro6410 NeonColor’un çok yönlülüğü, canlı renk spektrumu sayesinde tekstil ve farklı ürünlerin üzerinde tasarım yapma, kişiselleştirme, ambalaj ve prova baskı alma gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunuyor ve baskı profesyonelleri için yeni fırsatlar ortaya çıkarmaya olanak sağlıyor. Neon serisi hem açık hem koyu arka planlar üzerinde floresan etkiler yaratıyor.

Pro6410 NeonColor ve Pro7411WT, 250gsm’e varan ağırlıklar ve 1320mm’ye kadar afiş uzunluklarında A4 ortamı çok yönlülüğü sağlarken, Pro9420WT ise, olasılıkları SRA3’e, 300gsm’e varan ağırlıklara ve 1320mm afiş uzunluklarına kadar genişletiyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.