FotMob

Newtech - - ÖNE ÇIKANLAR -

Futbolla ilgili herkesin mutlaka mobil cihazında olması gereken uygulamalardan biri. Günün futbol maçlarını son derece hoş bir arayüz eşliğinde görebiliyorsunuz. Kulüp takımlarının orijinal logoları ve ülke bayraklarının da skorlarda görülebilmesi çok güzel bir detay.

NeuroNation Polarr

Polarr, profesyonel özelliklerle donatılmış dahiyane bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Fotoğraftaki fazlalıkları almak, açıyı düzeltmek, renkleri ayarlamak, maske uygulamak, zarif filtreler ve ince ayarlarla onu daha etkili hale getirmek için ideal. Düzenlemenin ardından direkt paylaşım imkanı da tanıyor.

Colorfy

Yetişkinler için boyama kitabı Colorfy, yüzlerce resmin size sunulan sayısız kalem ve boya seçeneği ile birlikte tamamlanması şeklinde kullanılıyor. Bir hayli ilgi gören yapım, genel itibarıyla günün stresini atmak isteyen ve sanatsal duyularını harekete geçirmek isteyen herkese hitap ediyor. Kendinizi zihinsel olarak geliştirmek, daha zeki olmak hangi koşulda olursanız olun hayır diyemeyeceğiniz unsurlar arasında yer alır. NeuroNation, sizi bu konularda geliştirme iddiasına sahip. Hafıza geliştirme yöntemleri bilimsel gerçeklere dayalı olan uygulama, tüm dünyada yoğun ilgi görüyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.