Logitech’ten tüm iletişim sistemleriyle uyumlu, kullanımı kolay, konferans çözümleri!

Newtech - - ADVERTORIAL -

Kurumlar farklı lokasyonlardaki iş ortaklarının veya uzak ofislerindeki ekiplerin bir arada çalışma ve toplantı gerçekleştirme ihtiyaçlarına yönelik çözümler ararken, pahalı ve karmaşık sistemler birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Maliyet, sistem ihtiyaçları, tek bir mekâna bağımlılık yüzünden, görüntülü görüşmeleri ve işbirliği uygulamalarını çalıştırmak zorlaşıyor.

Kurumlar için çok daha uygun maliyetlerle, tüm iletişim sistemleriyle uyumlu ve her yere taşınabilir çözümler geliştiren Logitech’in yeni ürünü ConferenCam Connect, görüntülü görüşme ihtiyaçlarını tam olarak çözüyor. Özellikle 1 ila 6 kişilik toplantılar için uygun olan yeni çözüm, 1080 p kalitesinde HD videoyu, 360 derece çevresel ses ile iletiyor.

Güçlü donanım, güçlü özellikler

90 derecelik görüş açısı, aynı zamanda dijital olarak belirli bir noktaya odaklanmasına izin veriyor. Full HD kameranın yüksek çözünürlüğü sayesinde ise 4X dijital zoom yapılarak belirli nesnelere ya da dokümanlara yakınlaştırma yapılabiliyor. ConferenceCam Connect hem Bluetooth hem de NFC üzerinden farklı kablosuz ürünlerle anında haberleşebiliyor. Böylece farklı noktalara konumlandırılmış ses cihazları ya da akıllı telefonunuz ile anında eşleştirme gerçekleştirmeniz mümkün.

Her sistemle uyumlu çalışma

Yeni ConferenceCam Connect, tüm iletişim altyapılarıyla uyumlu olarak çalışıyor. Kullanıcıların alışkın olduğu PC ya da Mac platformlarında rahatlıkla çalışabilen sistem, kablosuz ekran paylaşımı sayesinde hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor.

Skype for Business, Lync, Cisco Jabber ve WebEx platformları ile uyumlu olarak çalışabilen Logitech ConferenceCam Connect, herhangi bir bilgisayardan USB üzerinden bağlantı kurulup video görüşmelerinin başlatılmasına olanak tanıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.