Fujifilm EF-X500 Harici Flaş

Photoline - - Dijital Fokus -

Fujifilm, X serisi aynasız fotoğraf makineleri için “EF-X500 harici flaş”ını duyurdu. Yüksek hızlı enstantanelerde flaşlı fotoğrafçılığa olanak veren ve çoklu ünitelerle senkron olabilen EF-X500, multi-flaş ayarı ile bir nesneyi veya arka plana düşen ışığı serbestçe kontrol edebiliyor.

EF-X500’ün multi-flaş ayarı ile bir nesneye veya arka plana düşen ışık serbestçe kontrol edilerek yaratıcı bir sonuç elde edilir. TTL ışıklama kontrolü, hem tekli flaş hem de multiflaş ayarlarında erişilebilir olduğu için çekimdeki zahmetli ışık çıkışı ayarları yapmaya gerek kalmaz.

Maximum rehber sayısı 50 olan flaş, FP modunu destekleyerek, herhangi bir enstantane hızında patlayabiliyor. Bu da fotoğrafçının anı yakalamak için sadece çekime konsantre olmasına ve maksimuma yakın bir diyaframla “bokeh” etkisi üretmesine imkan veriyor. Toza ve hava etkisine karşı dayanıklı ilk Fujifilm flaşı olan EF-X500, aynı özelliğe sahip X serisi fotoğraf makinelerine fotoğrafik bir özgürlük veriyor ve tam bir uyumluluk ile çalışıyor. Ön tarafı deri ile kaplı olan flaş, X serisi fotoğraf makinelerinin tasarımıyla da uyumludur. Flaş, hafifliği ve kompaktlığı ile bilinen X serisi fotoğraf makinelerine takılı olduğunda kullanım kolaylığı sağlamak için ağırlık merkezi düşük olarak tasarlanmış. EF-X500’ün Satış Fiyatı: 1.499 TL

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.