İlanlarda 360 Derece Fotoğraf

Photoline - - Dijital Fokus -

Sahibinden.com’un 8 Eylül’de hayata geçirdiği “360 derece fotoğraf” özelliğiyle, kullanıcılar emlak veya vasıta ilanı verirken 360 derece kameralarla çektikleri fotoğrafları yükleyebiliyorlar. Bu sayede ilana bakanlar, sanki oradalarmış gibi söz konusu emlak veya vasıtayı her açıdan görebiliyor.

Yeni uygulama hakkında açıklama yapan sahibinden. com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “360 derece fotoğraf” ile yenilikçi ve farklı bir hizmete daha imza attıklarını ifade etti. Biçer, “Dijital dünyanın hayatımıza getirdiği yeniliklerden biri olan 360 derece fotoğraf özelliğini de hayata geçirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu uygulama ile ilan bakan kullanıcılarımız kendilerini, baktıkları evin içindeymiş ya da otomobilin sürücü koltuğunda oturuyormuş gibi hissedecekler. İlan bakma deneyimine yeni bir anlayış katacağına inandığımız “360 derece fotoğraf” özelliği sayesinde, alıcıların karar verme sürecinde, satıcıların da sonuca ulaşma sürecinde büyük kolaylık ve hız kazanacağına inanıyoruz.

Önümüzdeki dönemde de geliştireceğimiz yeni ve farklı uygulamalarımızla kullanıcılarımız için daha kaliteli ve güvenli alışverişin ilk adresi olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.