LG Photo Awards Sonuçlandı

Photoline - - Dijital Fokus -

LG Electronics Türkiye’nin, ‘LG Photo Awards” ismiyle düzenlediği mobil fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu. LG marka akıllı telefonlar ile çekilmiş fotoğrafların kıyasıya çekiştiği yarışmaya 6 bine yakın kişi toplamda 20 binin üzerinde fotoğraf ile başvuruda bulundu. 18 yaşından büyük tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık olan “LG Photo Awards” yarışmasında kazananlar, aralarında İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyelerinin de bulunduğu 7 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Buna göre yarışmada genel kategoride birincilik ödülünü Nazım Torun, LG G5 ile çektiği “Deniz İnsanları” isimli fotoğrafıyla alırken, ikincilik ödülünü Murat Yılmaz, LG G4 ile çektiği “Boş Sandalye” isimli fotoğrafı ve üçüncülük ödülünü ise Yasin Yüksel, LG G2 ile çektiği “Gelecek Topraklar” isimli fotoğrafıyla kazandı.

Doğa, Gezi, İnsan, Çocuk, Lifestyle, Yemek ve Diğer olarak sınıflandırılan kategorilerde çekilen fotoğraflar arasında dereceye giren tüm yarışmacılar birbirinden güzel ödüllerin yanı sıra “LG Photo Awards” sertifikasını da almaya hak kazandı.

Birincilik ödülünün LG G5, ikincilik ödülünün LG 360 CAM + LG HBS 900 Bluetooth Kulaklık ve üçüncülük ödülünün LG 360 CAM olduğu yarışmada ayrıca kazananlara IFSAK’dan da fotoğraf eğitimi hediye edildi.

Birinci - Nazım Torun

İnsan Kategorisi / Kazanan

Lifestyle Kategorisi / Kazanan

Diğer Kategorisi / Kazanan

Doğa Kategorisi / Kazanan

İkinci - Murat Yılmaz

Üçüncü - Gelecek Topraklar

Çocuk Kategorisi / Kazanan

Yemek Kategorisi / Kazanan

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.