Yüksek Kalitede İş Yaşamı İçin Ultra Mobil Projektör: Epson EB-1795F

Hareket halindeki ofis kullanıcıları için, üstün görüntü kalitesini, kolay kurulumu ve gerçek taşınabilirliği birleştiren; akıllı, ultra mobil, Full HD 1080p projeksiyon…

Photoline - - Güncel -

Dizüstü bilgisayar çantasına sığan ince tasarım

Sürekli hareket halinde olan ve farklı ofislerde sunum yapan yöneticiler için kusursuz olan bu ultra mobil projeksiyon; ultra incelik, hafif tasarım, olağanüstü görüntü kalitesi ve gelişmiş işlevselliğin başarılı birleşimini sunuyor. Kendi kılıfıyla birlikte gelen Epson EB-1975F, standart bir dizüstü bilgisayar çantasına kolayca sığıyor.

Olağanüstü görüntü kalitesi ve gerçek büyük ekran deneyimi

Epson’un 3LCD teknolojisi sayesinde 3.200 lümenlik Eşit Düzeyde Yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO), mükemmel görüntü kalitesi ve etkileyici doğal renkler sunuyor. True Colours teknolojisi renkleri olması gerektiği gibi aslına uygun şekilde yeniden üretiyor ve 10.000:1 kontrast oranıyla yansıtılan görüntüler canlı ve net. Epson EB-1975F ile Full HD çözünürlükte 300 inç’e kadar ölçeklenebilir ekran boyutlarında sunum yapmak mümkün.

Kolay kurulum

Otomatik dikey ve yatay trapezoid düzeltme ve Ekran Yerleşimi projeksiyonun hemen her yere kurulmasını kolaylaştırıyor. Kısa gösterim oranı büyük görüntüleri kısa mesafeden yansıtıyor ve tüm toplantı katılımcıları öndeki sıcak hava çıkışından rahatsız olmadan projeksiyonun arkasında oturabilir. Otomatik Açılma özelliği sinyal girişi algıladığında projeksiyonu açıyor ve NFC, yerleşik Wi-Fi bağlantı yoluyla mobil cihazlara bağlanmasını kolaylaştırıyor.

Bağlantı ve esneklik

EB-1795F, standart olarak kablosuz bağlantı özelliğine sahip ki bu sayede size daha fazla özgürlük ve esneklik sağlıyor. NFC, iProjection uygulamasıyla projeksiyonun Android akıllı telefonlara veya tabletlere bağlanmasını kolaylaştırıyor ve görüntüyü kablosuz olarak yansıtıyor. MHL desteği, mobil aygıtlardan yüksek kaliteli video ve ses içeriklerinin gösterilmesini basitleştiriyor, ayrıca hepsini aynı anda şarj ediyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.