ENERJETİK SİS

Pozitif - - DENEYİM -

Derin Anı Süreci, Budist yaklaşımından da yararlanıyor. Bu yaklaşıma göre bu dünyadan sizin için önemli bir meseleyi halledemeden, sevdiklerinizden ayrılmaktan çok zorlanarak, çok kızgın halde vb. hikayelerle ayrılıyorsanız bu kalıntılar enerjetik bir sis yaratıyor. Bu sis ister kendi geçmiş yaşamınızdan ister atadan gelsin yeniden bu dünyada doğuşu getiriyor. Ancak dünyaya gelen, şimdiki kimliğinizin devamı gibi olmuyor, her seferinde farklı parçalarımız geliyor ve kalıntıların temizlenmesi için bir şans daha kazanılıyor.

Puddifoot, “İlişki sorunu yaşayan danışan gelir. Konuşuruz, durumun nasıl hissettirdiğini öğreniriz. “En son ne zaman olmuştu, ne kadar sıklıkla oluyor?” sorularının yanıtlarını ararız, ilişki kalıplarını aileden mi öğrendiğine bakarız.

Eğer oradan değilse bedeni takip ederiz ve bedene ‘Bizi bu olayın ilk başladığı yere götür’ deriz. Görüntü gelebilir, koku alabilir, bir ses duyabilir, bedeninde bir şey hissedebilir. Görüntüdeki kimseyi tanımayabilir ama bu sırada çok yıllar önce ölmüş bir atasını keşfedebilir” diyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.