Spor

Sabah - - SPOR -

öğrenciler ve bizi destekleyen ailelerle dolu çok güzel bir şehir. Türkiye’yi seviyorum. 3-4 yıl daha burada kalmak istiyorum. Süper Lig her yıl daha da genişleyip büyüyor. Türkiye’ye ilk geldiğimde televizyonlarda sadece bir maç yayınlanıyordu. Şimdi her hafta her maç ekrana geliyor. Türkiye’de basketbol çok popüler olmaya başladı.”

Basket büyük hedefleri olan bir takım. Türkiye’de olmayı ve yaşamayı seviyorum. Eskişehir’in bu kadar güzel bir kent olduğunu tahmin etmezdim. Pazar günü eski takımım Banvit’e karşı oynayacağız. İki sezon boyunca beni destekleyen taraftarın önünde rakip takımın formasıyla oynamayı dört gözle bekliyorum. Türk basketbolu ve ligi Avrupa’nın en iyisi.”

önce kardeşim Jimmy Baron, Mersin Büyükşehir Belediyespor’da oynamıştı. O yüzden Türkiye’yi biliyordum ama ilk kez geldim. Türk insanları çok iyi ve kibar. Restorana gittiğimde bile bana ve eşime çok iyi davranıyorlar. Maçlarda iyi oynayıp, play-off’a kalmak istiyorum. Şampiyonluk yaşamak ise tabii ki en büyük hedefim.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.