Zirvede tek başına

’nin sevilen dizisi “Bir Zamanlar Çukurova” liderliği kaptırmıyor. Dizi, bu hafta da “Tüm Kişiler”, “AB” ve “20+ABC1” kategorilerinde en fazla izlenen yapım oldu

Sabah - - Günün İçinden -

a tv ekranlarında perşembe akşamları yayımlanan “Bir Zamanlar Çukurova”, “Tüm Kişiler”, “AB” ve “20+ABC1” kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu. Dizinin yeni bölümü, “Tüm Kişiler”de % 13.58 izlenme oranı, % 31.94 izlenme payı, “AB”de % 11.29 izlenme oranı, % 28.51 izlenme payı ve “20+ABC1”de % 13.74 izlenme oranı, % 30.43 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği dizi, heyecan dolu bölümüyle seyirciyi yine ekrana kilitledi. Züleyha, kendisini bekleyen büyük sürprizden habersiz, Demir ile katıldıkları davette, güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Fakat geceye damga vuran olay, Züleyha’nın öldü sandığı Yılmaz ile karşı karşıya gelmesi oldu. Bu karşılaşma sonrası gözü iyice kararan Züleyha, Hünkar ve Demir’den hesap sormak için ne yapacak? Fekeli’nin desteği ile Yaman ailesinin karşısına bambaşka biri olarak çıkan Yılmaz, ilerleyen bölümlerde seyirciyi çok şaşırtacak.

Vahide 3eroin (Hünkar) Dizinin 9. Bölüm etiketi mukad derat, bölüm baş ladıktan kısa süre sonra Twitter Tür kiye Trending Topi cs listesine girdi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı. Hilal Altınbilek (Züleyha) 0urat Ünalmış (Demir)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.