Ersoy’un makyajı Abacı’yı gerdi

Muazzez Abacı, birlikte sahne alacağı Bülent Ersoy’un makyajı uzun sürünce konsere bir saat 20 dakika geç çıktı. Seyircinin tepkisinden korkan Abacı’nın bu yüzden paniğe kapıldığı görüldü

Sabah - - Gundem - *|KKDQ *g.'80$1

Türk sanat müziğinin iki dev ismi; Bülent Ersoy ve Muazzez Abacı önceki akşam İstanbul’daki Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. İki sanatçıya ünlü müzik adamı İlyas Tetik ve arkadaşları eşlik etti. Konser için sahneye özel koltuk ve avize yapıldı.

İki sanatçı saat 20.30’da sahne alması gerekirken, Bülent Ersoy’un hazırlanamamasından dolayı konser bir saat 20 dakika gecikti. Bülent Ersoy’un makyajı uzun sürünce seyirci tepkisinden çekinen Muazzez Abacı’nın o anlarda panik yaşadığı görüldü. Konser öncesi gazetecilere röportaj vermek için kulisten çıkan Abacı ve Bülent, seyirci tepkisinden dolayı konuşamadan sahneye çıkmak zorunda kaldı. Sahneye geç geldikleri için seyirciler 15 dakika aralıksız alkışlayarak Ersoy ve Abacı’ya tepki gösterdi. Bülent Ersoy, modacı Gülşah Saraçoğlu’nun hazırladığı iki kıyafet giydi. Kıyafetteki tüm parçalar orijinal Versace imzası taşıyordu. Muazzez Abacı ise siyah ve beyaz olmak üzere iki kıyafet giydi.

Gecenin son bölümünde Bülent Ersoy ve Muazzez Abacı Atatürk’ün ölüm yıldönümü olduğu için onun sevdiği Rumeli şarkılarını seslendirdiler. Bülent Ersoy sahneye seyirciler arasında bulunan Mustafa Sağyaşar’ı da sahneye davet etti.

Seyirci, sahneye geç çıkan iki sanatçıyı 15 dakika aralıksız alkışlayarak tepki gösterdi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.