DADAŞLAR UÇUYOR

Sabah - - Gundem -

rzurumspor, Göztepe’yi ağırladığı maçı 2-1 kazandı. Mehmet Özdilek’in göreve gelmesiyle çıkışa geçen Dadaşlar, 5 maçta 9 puan toplayarak ligin dibinden kurtuldu. 28. dakikada İbrahim Akdağ, 53’te ise Taylan Antalyalı’nın

golleriyle gülen Erzurum karşısında Göztepe’nin tek sayısını 90+3’te Yasin Öztekin kaydetti. Erzurum’un maç fazlasıyla puan durumunda F.Bahçe’nin üstüne çıkması, Erzurumlu taraftarları sosyal medyada coşturdu. Dadaşlar, puan durumunu paylaşıp diye espriler yaptı.

deplasmanına lider giden Başakşehir, sürprize izin vermedi. Rize maça hızlı başladı, 20 ve 24. dakikalarda Vedat Muric iki kez kaleyi yokladı ama Mert Günok’u geçemedi. İkinci devrede Başakşehir maça ağırlığını koydu. 52’de Visca’nın ortasına ön direkte iyi yükselen Da Costa’nın kafa vuruşunda top yan direğe çarpıp ağlarla buluştu: 0-1. 64’te Mossoro’nun pası ile buluşan Visca arka direkte Bajic’i gördü. Bu oyuncunun şutuyla skor 2-0 oldu. 79’da Vedat Muric bu kez Mert Günok’u avlamayı başardı: 1-2. Maçı kazanan Başakşehir 12. haftayı da lider kapattı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.