Metalurji sektörüne yönelik yenilikler Ankiros 2018 Fuarı’nda

Sektör Ekleri - - ANASAYFA - ANKARA

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık tarafından organize edilen, globalde en büyük demir-çelik, döküm ve demirdışı metaller fuarlarından biri olan Ankiros/ Annofer/turkcast 2018, metalurji sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bir araya getirerek, 25-27 Ekim 2018’de kapılarını İstanbul’da tüm katılımcı ve ziyaretçilerine açıyor. Ankiros/annofer/ Turkcast Fuarları, tek bir platform içinde gelişmiş teknolojilerin ürünlerini tanıtmayı ve her ihtiyaca uygun yaratıcı alternatifleri oluştururak yine farklı beklentilere farklı çözümler sunmayı hedefliyor.

Ankiros 2018 Fuarı’nın bünyesinde 8’inci ve 9’uncu hollerinde çelik üretimine özel bir bölüm yer alıyor. Çelik endüstrisinin uluslararası tedarikçilerinin yanında çelik üreticileri ve çelik servis merkezleri bu özel bölümde ürün ve hizmetlerini sergileme imkanı bulacak. Ayrıca, TÇÜD “Türkiye Çelik Üreticileri Derneği” üyesi olan çelik üreticileri de kendileri için oluşturulan bu özel bölümde ziyaretçilerine ürünlerini sergileyecek.

Öte yandan Ankiros/annofer/ Turkcast 2018 Fuarları ile eş zaman ve aynı mekanda global metalurji sektörünün önde gelen uzmanlarının ve akademisyenlerinin sektör ile ilgili bi- limsel ve teknolojik gelişmeleri paylaşacakları TÜDÖKSAD tarafından düzenlenen ‘10.’uncu Uluslararası Döküm Kongresi’ ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen ‘19. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongre- si’ gerçekleştiriliyor. Üç gün boyunca sürecek kongreler, sektörü ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi ve Türkiye›nin metalurji dünyasındaki yeri ve geleceği için bir vizyon oluşturmayı amaçlıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.