“İŞ FIRSATI YARATIYORUZ”

Start Up - - Söyleşi / Hamdi Erçelik -

VERİMLİ KILIYOR Kamyonların sürekli hareket etmelerini sağlayacak iş fırsatları yaratıyor ve taşımacılığı verimli hale getiriyoruz. Böylece zaman ve paradan tasarruf sağlayarak fiyat avantajı yaratıyoruz.

YALIN BİR SÜREÇ Dinamik fiyatlama altyapısıyla desteklenmiş sitemiz üzerinden hızlı fiyatlama ve kolay satın alma ile yalın bir süreç içinde hemen hizmete ulaşılmasını sağlıyoruz.

PLANLAMA KOLAYLIĞI Ücretsiz olarak eTA üyeliğine katılan kamyoncu esnafı da ödemelerini zamanında, güvenli bir şekilde ve istedikleri noktalardan alıyor. Ayrıca dönüş yükü planlaması yapılması, hatta daha yoldayken eTA mobil uygulaması üzerinden bir sonraki işlerini tercih ederek düzenleyebilmeleri gibi kolaylık getiren hizmetlerden de faydalanıyorlar.

ZAMAN TASARRUFU Mevcut düzende araçlar taşıdıkları yükü boşalttıktan sonra bir sonraki yüke erişim için önce hemen her şehirde kurulu olan kamyon garajlarına giderek nakliye şirketleri ve komisyoncuları gezerek kendilerine uygun iş arıyorlar, işi aldıktan sonra da yükleme noktasına geçiyorlar. Burada hiç garaja uğramadan ellerindeki akıllı telefon üzerinden iş aldıklarında hem daha az kilometre hem daha az zaman harcıyorlar.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.