KONFORDA SINIRLARI ZORLAMAK

Yacht - - YACHT KEŞİF -

Sade, keskin ve şık hatlar... Razan’a ilk bakışta dikkat çeken görkemli profilindeki akışkan görünüm güvertelerdeki kolon desteğiyle sağlanmış. Çağdaş çizgilere sahip yatın dış alanları kadar iç yaşam mahallerinin de modern ve zamansız olduğunu söylemek mümkün. Aslında ebat olarak çok daha büyük bir süperyatta karşımıza çıkan özellikler Razan’da mevcut. Örneğin; her türlü aktivite ve lüks için çok işlevli alanlar incelikle çalışılmış. Spa havuzunu ve lounge bar’ı barındıracak şekilde tasarlanmış yeni güneşlenme terası, megayatın öne çıkan özelliklerinden sadece biri.

H2 Design’ın Razan’ın açık alan yeniliklerinde ne denli incelikli ve konfor sağlama odaklı çalıştığını gösteren bir diğer revizyon ise, deniz seviyesinde konumlandırılmış spor alanı, sauna ile dalış bölümü içeren beach club. Bu alan bu kadarla da sınırlı değil; genişletilmiş yüzme platformu da Razan’ın konformist

Spa havuzu, lounge bar, güneşlenme terası, beach club, genişletilmiş yüzme platformu... Razan'daki konformist yeniliklerden sadece bazıları.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.