KONUK KAMARALARI ALTTA

Yacht - - KAPAK KIZI -

Ana güverte sancak koridordan 10 basamak ile alt güverte iniyoruz. Vasatta toplam 85 metrekarelik yaşam alanı sunan tam dört kamara konumlandırılmış. İkişer yataklı iki konuk kamarasının ardında iki ayrı VIP kamara yer alıyor. Konuk kamaraları aynı tasarıma sahip. İki ayrı yataklı kamaralarda ayna içine gizlenmiş mirror screen televizyon, boy dolabı ve banyo yer alıyor. Açılabilir büyük dikdörtgen lumbozlar ile gün ışığı ve temiz hava alan kamaralar oldukça konforlu.

VIP kamaralar da birbirinin aynı tasarıma sahipler. Biri iskelede, biri sancakta yer alan VIP kamaralar birbirileriyle aynı büyüklükte. Mirror screen televizyonlar ve Bose ses sitemiyle eğlence konforu tamamlanan kamaralarda banyo kıç tarafa doğru, yatakların ardına yerleştirilmiş ve böylece makine dairesi ile kamaralar arasında izolasyon görevi üstlenmiş. Seyir esnasında banyoda bulunduk ve kamarada hissetmediğimiz ses ve titreşimi banyoda da hissetmedik. İzolasyona ayrı bir önem veren tersane bu tekne için de Silent Line ile çalışmış.

32 metrelik tekneye kaptanla birlikte toplam beş mürettebat hizmet veriyor. Mürettebat için alt güvertenin baş tarafı ayrılmış. Buraya erişim de teknenin iskele tarafından yapılmış. Ana güvertede, salondaki iskele kapıdan girdiğimiz mutfak Öztiryakiler marka endüstriyel mutfak gereçleri ile donatılmış. Flybrdige için mutfakta yemek asansörü de var. Mutfağın iskele tarafındaki merdivenden başaltına iniliyor. Burada ilk olarak çamaşırhane karşılıyor. Onun yanında yine endüstriyel tip derin dondurucular var. Sonra sancak yanda kendi banyosu olan büyük kaptan kamarası ile devam ediyor. İskele tarafta mürettebatın mutfağı ve dinlenme alanı var. Başta ise iki ayrı yataklı, iki ayrı banyolu, iki mürettebat kamarası...

Misafir kamaraları.

VIP kamarası banyosu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.