AÇIK ALANLARIN TARİFSİZ KEYFİ

Yacht - - KAPAK KIZI -

Bavaria C57’de rahat, güvenli ve konforlu yelken yapmak kadar önemsenen bir diğer ayırt edici özellik, güneşlenme alanları. Güvertede toplam üç güneşlenme alanı bulunuyor. Teknenin baş tarafında, direğin ve yelkenin hemen altında güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Her türlü hava koşulu ve rüzgâr göz önünde bulundurularak planlanmış tamamen korunaklı kokpitte iki adet alçaltılabilir masa da bulunuyor. Bunun kazandırdığı avantaj ise geniş oturma alanlarının yanı sıra kalabalık misafir gruplarını ağırlayabilecek keyif alanlarına kavuşmak.

C57, sınıfının en büyük yüzme platformuna sahip. Huzurlu bir koyda demirlediğinizde başka türlü bir haz süreci başlamış oluyor. Bot garajında denizle ilgili bütün hobileri için fazlasıyla yer var. Dalış malzemeleri, su oyuncakları ve bot rahatlıkla sığdırabilir. Denizden çıktıktan sonra entegre duş alanında yıkandıktan sonra yalnızca birkaç adımda konforlu güneşlenme alanında güneşin keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. C57'nin seyirde sunduğu keyfin yanında, huzurlu bir koyda demirlendiğinde yaşattığı haz da gözardı edilemez. Bot garajında denizle ilgili tüm hobi gereçleri için fazlasıyla alan var (sağda).

Üstelik yemekleri isterseniz içeride mutfakta, dilerseniz de kokpitte bulunan wetbar ve ızgarada hazırlayabilirsiniz. Teknenin eni kadar genişliğe sahip mutfak da şüphesiz tekne sahibini memnun eden bir başka ayrıcalık ve teknenin öne çıkan yönlerinden biri. İskele tarafında tam donanımlı bir ocakla fırınının yanı sıra kaliteli bir lavabo bulunuyor. Dondurucu bölmeli geniş bir buzdolabının da konumlandırıldığı mutfak, C57’de dizayn edilen yenilikçi düzenin gövde gösterisi yaptığı şık bir bölüm. Mutfakta aynı anda birkaç kişinin çalışmasına elveren hareket alanı olması da belli ki tasarımcıların C57’de kalabalık, cıvıl cıvıl aileler ve misafirlerini hayal ederek verdikleri kararlardan biri.

Kıç platformu ve mini garaj

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.