75 METREKARELİK YAŞAM ALANI

Yacht - - YACHT TEST -

Kokpitten güverte altına, dört basamaklı merdivenden inerek ulaşıyoruz. Bu merdivenin altı tüm yelkenlilerde olduğu gibi motor dairesine açılıyor ve C50’de standart olarak sunulan 80 beygirlik Yanmar Saildrive motora ev sahipliği yapıyor.

Salona girince genişlik ve ferahlık kendini hissettiriyor. Tavan yüksekliği 2,08 metre. Tavanda dört adet heç var. Sancak ve iskele boyunca uzun yan camlarla ek olarak salonun oturma bölümünde, hem sancak hem iskele alabandalar da ikişer adet büyük dikdörtgen pencereler ile aydınlık daha da fazla kendini hissettiriyor.

Mutfak salonun kıç tarafında iskeleye konumlandırılmış. U şeklinde tezgâhtan oluşan mutfakta yok yok. Fırını da olan üç gözlü gazlı ocak, mikrodalga fırın, 180 litrelik çekmeceli ve denrin donduruculu buzdolabı, ek olarak üstten açılır 110 litrelik bir buzdolabı ve hatta opsiyonel olarak sunulan bulaşık makinesi de var. Evden farksız olan mutfakta ocağın üzerindeki dolabın kapağından aspiratör bile çıkıyor. Mutfakta yeteri kadar dolap ve çekmece mevcut, zeminindeki

Salonda oturma grubu

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.