Çaldığın adaleti yerine koy

ARINÇ’IN DANIŞMANI GENÇ, “SANKI GIZLI BIR EL, IŞINI HAKKIYLA YAPAN YARGI MENSUPLARINI DA MANIPÜLE EDEREK, ADETA TILKI KURNAZLIĞIYLA ADALETI AK PARTI’DEN ÇALIP, MUHALEFETE ARGÜMAN OLARAK SUNMAYA GAYRET EDIYOR. INSANIN IÇINDEN, ‘ÇALDIĞIN O ADALETI YERINE KO

Yeni Asya - - Baş Sayfa -

Bülent Arınç’ın danışmanı Tarık Ümit Genç, hakkındaki haberlerle ilgili açıklama yaptı. Arınç, “Vicdan gözü ile satır satır okumanızı kesinlikle tavsiye ederim” diyerek açıklamayı sosyal medyadan paylaştı.

ADETA TİLKİ KURNAZLIĞI...

Genç açıklamasında şunları söyledi; “Sanki gizli bir el, işini hakkıyla yapan yargı mensuplarını da manipüle ederek, hissettirmeden ve adeta tilki kurnazlığıyla adaleti AK Parti’den çalıp, muhalefete argüman olarak sunmaya gayret ediyor. İnsanın içinden, ‘Çaldığın o adaleti yerine koy lütfen, eğer hislerinden pek emin değilsen. Son olsun bari’ diyesi geliyor.”

Bülent Arınç’ın danışmanı Tarık Ümit Genç, hakkındaki haberlerle ilgili açıklama yaptı. Arınç, “Vicdan gözü ile satır satır okumanızı kesinlikle tavsiye ederim” diyerek açıklamayı sosyal medyadan paylaştı. Genç’in açıklamalarında “Gizli bir el AK Parti’den adaleti çalıyor” vurgusu dikkat çekti. Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın danışmanı Tarık Ümit Genç, hakkındaki ‘FETÖ’ iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Twitter hesabından paylaşım yapan Arınç, “Danışmanım Tarık Ümit Genç’i takip etmenizi ve yarın yapacağı açıklamaları vicdan gözü ile satır satır okumanızı kesinlikle tavsiye ederim” dedi. Tarık Ümit Genç, kendisiyle ilgili haberler üzerine Twitter hesabından açıklama yaptı.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre, yargılanan gazeteci Murat Aksoy’un kendisi hakkındaki ifadesinin doğru olduğunu belirten Genç, “Kendisi beni aramış, Sayın Arınç’la röportaj yapmak istediğini söylemiş. Sayın Arınç’ın uygun görmemesi nedeniyle röportaj yapılmamıştır” ifadelerini kullandı. Genç, bu görüşmenin medyaya suç olarak yansıtılmasını eleştirdi.

BÜLENT ARINÇ TARIK ÜMİT GENÇ

Tarık Ümit Genç

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.