CAN KARDEŞ İZDİHAMI

Eskişehir’de düzenlenen kitap fuarına önceki gün can kardeş Yayın koordinatörü demirhan kadıoğlu çizgileriyle konuk oldu.

Yeni Asya - - Baş Sayfa - Eskişehir - Cemil Said Demirdöğmez

düzenlenen kitap fuarına Can Kardeş Yayın Koordinatörü Demirhan Kadıoğlu çizgileriyle konuk oldu. Çocukların büyük ilgi gösterdiği imza gününde Yeni Asya Neşriyat standı doldu taştı.

7-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ve devam eden Kitap Fuarına 12 Ekim Perşembe günü Demirhan Kadıoğlu kitaplarını imzalamak ve kitabını alanlara kitap kapağına okurunun karikatürünü çizdi. Bu faaliyet büyük bir beğeni ile takip edildi. Yoğun ilgiyle devam eden Kitap fuarına Yeni Asya stantı da fuarın en ilgi çeken bölümlerinden biri oldu. Kadıoğlu çizimleriyle ziyaretçilerin büyük dikkatini çekti. Bilhassa çocukların oldukça ilgi gösterdiği Kadıoğlu’nun imza gününde çizdiği resimlerle fuara ayrı bir renk kattı. Eskişehir Yeni Asya hanım okuyucularının da katılması ve onların kitap alıp çocuklara hediye etmesi de büyük bir heyecanla takip edildi. 15 Ekim Pazar günü son bulacak olan Eskişehir Kitap Fuarına bütün okuyucularımızı bekliyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.