Onlar rabbimin YANINDA

Hakkari yüksekova’da PKK’Lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının inilak ettirilmesi sonucu eşi ve bebeği şehit olan Karakaya, eşinin kabrinde.

Yeni Asya - - BAŞ SAYFA -

10 aylık bebeği ve eşinin mezarı başında gözyaşı döken Serkan Karakaya, “Rabbim sürpriz yapmış yanına çağırmış. Artık onlar ölümsüzler. Rabbimin yanındadır onlar” dedi.

Yüksekova ilçesinde aracıyla seyir halindeyken PKK’Lı teröristlerin önceden yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 10 aylık bebeği Bedirhan Mustafa ile birlikte şehit olan Nurcan Karakaya’nın (25) doğum gününde eşi Jandarma Astsubay Çavuş Serkan Karakaya, mezarını ziyaret ederek duygularını yazdığı pankartla eşinin doğum gününü kutladı. 31 Temmuz’da Yüksekova’da otomobiliyle seyir halinde olan Jandarma Astsubay Çavuş Serkan Karakaya’nın eşi Nurcan Karakaya ve oğlu 10 aylık Bedirhan Mustafa, yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilâk etmesi sonucu şehit oldu. Şehit eşi Serkan Karakaya babası Mustafa Karakaya ile birlikte, dün doğum günü olan Nurcan Karakaya’nın ve bebeğinin mezarını ziyaret ederek eşinin doğum gününü kutladı.

Fotoğraf: Kemal erdoğmuş - aa

nurcan Karakaya'nın doğum gününü, eşi Jandarma Astsubay çavuş serkan Karakaya (solda), mezarı başında açtığı pankartla kutladı.

Jandarma Astsubay Çavuş Serkan Karakaya

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.