Filistin dâvâsını tasfiye çalışması var

Eski HAMAS siyasî Büro BAŞKANı HALID meşal, “Kudüs meselesini ve Filistin Dâvâsını tasfiye Etme projeleri çok Hızlı Bir ŞEKILDE gelişmektedir. proje ve niyetlerle Kalmayıp Fiiliyata Döküldü” DEDI.

Yeni Asya - - BAŞ SAYFA -

Eski Hamas Siyasî Büro Başkanı Halid Meşal, “Kudüs meselesini ve Filistin dâvâsını tasfiye etme projeleri çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Daha önce olmadığı kadar şu an seri bir şekilde artık bunlar proje ve niyetlerle kalmayıp fiiliyata döküldü” dedi.

Eski Hamas Siyasî Büro Başkanı Halid Meşal, İsrail’in Kudüs ve Filistin dâvâsını tasfiye etme projelerini çok hızlı bir şekilde ilerlettiğini belirterek, “Daha önce olmadığı kadar seri bir şekilde ilerliyorlar. Artık bunlar proje ve niyetlerle kalmayıp fiiliyata döküldü. ‘Asrın Projesi’ adı veriliyor, ama olay bundan çok daha vahim.” dedi. “Önder Ümmet Kudüs’e Dönecek” başlığı ile 10’uncusu düzenlenen Beytülmakdis Kanaat Önderleri Forumu’nda konuşan Meşal, İsrail’in Kudüs’ü Yahudileştirme çabalarına ve Gazze ablukasına karşı Araplar, Müslümanlar, Avrupalı özgürlükçülerin direnişe destek olup bu ablukayı kırması gerektiğini dile getirdi.

HALİD MEŞAL

Eski Hamas Siyasî Büro Başkanı Halid Meşal

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.