Luana Vjollca

Gazeta Paloma - - Prapaskena -

Jemi të detyruar ta quajmë, në një farë mënyre, këngëtare, pasi Luana ka publikuar deri tani 6 këngë. Vitin e kaluar solli një bashkëpunim me kunatin e saj, Getoar Selimin, ndërsa këtë verë preferoi t’i kushtonte një këngë “atij” dhe duke ardhur solo. Megjithatë, Luana pritet të sjellë një tjetër bashkëpunim dhe reperi që po Cozman.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.