STAR JONES

Gazeta Paloma - - Kuriozitete -

Ajo është vetëm 18 vjeçe, por Moretz e ka treguar me prova se është aktive politikisht. Ajo nisi të mbështeste fushatën zgjedhore të zonjës votuesit e rinj.

KATY PERRY

Perry e ka mbështetur hapur zonjën Clinton performuar në një nga takimet elektorale të Clinton në Iawa.

DEMI LOVATO

Dunham nuk është një njeri që i fsheh besimet dhe mendimet e veta. Ajo ka qenë prej kohësh botuar shkrime të shumta me analiza se pse ajo beson te kandidatja demokrate dhe madje edhe duke e intervistuar atë. Dunham foli bashkë me

Avokatja dhe ish- moderatorja e “The View” - lim të këtij viti në Karolinën e Jugut.

TONY GOLDWYN

Ai mund të luajë rolin e presidentit në televizion, por në realitet, ylli i serialit “Scandal” po punon për zgjedhjen e një kandidati tjetër: Hillary Clinton!

SHAILENE WOODLEY

Ajo ishte një mbështetëse e kandidatit tjetër demokrat, Bernie Sanders, por është edhe delegate e kongresit. Të dielën e kaluar, ajo klimaterike, përkrah Danny Glover dhe Susan Sarandon.

MERYL STREEP

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.