Të famshmit pjesëmarrës në kongresin e demokratëve në SHBA

Gazeta Paloma - - Kuriozitete -

EVA LONGORIA

Karriera e Longoria-s në politikë është më e gjatë se ajo në aktrim: ajo ka qenë vullnetare gjatë fushatës së Bill Clinton që në vitin 1992 dhe premtoi se do të mbështeste zonjën Clinton në vitin 2013. Ajo e mbajti premtimin, madje dha një fjalim të fuqishëm gjatë natës së parë të kongresit.

CHLOË GRACE MORETZ

për kandidaturën e Clinton që në vitin 2008. 8 vjet më vonë, aktorja mbajti një fjalim në mbështetje të zonjës Clinton.

LENA DUNHAM

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.