Ipek dhe Oguz çift dhe në jetën reale

Gazeta Paloma - - Koktej -

A e dinit se çifti në telenovelën “Rrahje zemre” në rolin e Ipek dhe Oguz janë vërtetë të dashuruar? Ashtu si dhe në film Merve Çagiran dhe Ali Burak Ceylan duhen shumë, por edhe zihen shumë. Dy aktorët e kanë nisur historinë e tyre të dashurisë thjeshtë si kolegë në telenovelën “Rrahje zemre”, por bashkë me personazhet e tyre edhe ata kanë rënë në dashuri.

Sipas një prej mikeshave të Merve Çagiran, kur ato kanë qenë në kafe, aktorja është shprehur: “Nuk zihemi më, po shkojmë shumë mirë.” Ky është një çift mjaft problematik pasi jo pak herë kanë rënë në vëmendjen e paparacëve për zënkat e tyre.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.