Skena që acaroi bashkëshortin e Beren Saat

Gazeta Paloma - - Koktej -

Thuhet se skena e puthjes që Beren Saat që ka realizuar gjatë xhirimeve të “Sulltanesha Kosem”, e ka acaruar shumë bashkëshortin e saj Kenan Dogulu.

Skena e puthjes midis Beren Saat dhe Ekin Koç, që luan rolin e sulltanit Ahmed në “Sulltanesha Kosem”, u shndërrua në një event që u përfol gjatë në media. Pas kësaj skene filluan thashethemet. Sipas fjalëve në prapaskenë Kenan është zemëruar dhe mërzitur shumë me këtë skenë.

Pas gjithë këtyre komenteve, Kenan është shprehur: “E dija se do të kishte një skenë të tillë, por nuk prisja të ishte kështu.”

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.