Këngëtarja shqiptare në hall të madh: E kam të vështirë të bëj seks me burrin

Gazeta Paloma - - Koktej -

Ata janë pa diskutim një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptare. Nora Istrefi dhe Robert Berisha na kanë treguar se pavarësisht uljeve dhe ngritjeve dashuria e tyre ka arritur t’i mbizotërojë kohës dhe martesa e tyre është bekuar edhe me një vajzë. E vogla Renee ua ka zbukuruar jetën mami Norës dhe babi Robertit, por normalisht që përgjegjësitë për të janë shtuar dhe kjo është shoqëruar dhe me vështirësi në jetën e tyre.

E ftuar në emisionin “Nd’rrimin

e natës” në Klan Kosova, Nora ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj personale dhe marrëdhënia e saj me bashkëshortin.

Këngëtarja simpatike pohoi se me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, për të dhe Robertin është bërë shumë e vështirë që të kryejnë marrëdhënie intime.

Ndër të tjera Nora gjatë këtij emisioni zbuloi se arsyeja e vetme që do e çonte drejt ndarjes me bashkëshortin është tradhtia.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.