Enca dhe Uindi 'kapen' me gazetaren, ja emri që do i vënë "pjeshkës" së vyshkur!

Gazeta Paloma - - Koktej -

Ka mjaftuar një foto në Instagram, ku thoshte se gjatë seksit thërriste emrin e saj, që Enca të pushtonte rrjetet sociale.

Postimi i Encës nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga gazetarja Dasara Karaiskaj, e cila në njërën prej puntatave të emisionit të saj radiofonik në “MCN Radio”e ka ironizuar këngëtaren shqiptare. Desara deklaroi se: Enca ka bërë një deklaratë që i ka çuditur të gjithë. 'Gjatë seksit unë thërras emrin tim' thotë Enca. Pra, e keni parasysh atë mikun mashkullor i themi ' Genci', tani asaj mikeshës femërore nuk do t'i themi më 'pjeshka', por do t'i themi "Enca". Por duhet të jetë e kolme ajo, e kështu, buçko domethënë që ta thërrasim "Enca". Ka nxjerrë në Instastory pa pikën e turpit 'Pussy so good', që në shqip do të thotë "Pjeshka është shumë e mirë".

Por motra e Encës në një Insta Story ka reaguar menjëherë dhe nuk ia ka përtuar. Ajo shkruan: Ndërsa kur pjeshka të vyshket, do ta thërrasim "Dasara”

Nuk dihet nëse Dasara do ta lërë me kaq.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.