“Dal lakuriq para pasqyrës dhe…!”

Këngëtarja shqiptare zbulon si e motivon veten

Gazeta Paloma - - Koktej -

Ka ndonjë gjest që e bëni çdo ditë për të motivuar veten? Nëse nuk keni ende një të tillë, atëherë mund të huazoni këtë të Rita Orës. Këngëtarja me origjinë shqiptare i la të gjithë gojëhapur, pasi tregoi një fakt interesant nga jeta e saj.

Jo për faktin se nuk shohim apo eksplorojmë trupin tonë, por sepse e tha “me zë të lartë”. Ajo përcolli një mesazh frymëzimi, për të gjithë njerëzit, që ta duan veten dhe trupin e tyre.

“Fakt i vërtetë. Qëndroj lakuriq para pasqyrës dhe i them vetes se jam marrëzisht seksi. Këtu fillon gjithçka…”, shkruante në foton e publikuar prej saj në “InstaStory”. Duhet ta provoni dhe ndoshta vlen për t’iu ngritur moralin.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.