Aktorja e Sulltani Madhërishëm tregon thesarin e saj. Për këtë hoqi dorë nga aktrimi!

Gazeta Paloma - - Koktej -

Aktorja turke Pelin Karahan ka interpretuar rolin e Mihrimah, vajza e sulltaneshë Hyrremit. 33 vjeçarja Pelin për momentin ka vendosur që të jetë nënë me kohë të plotë. Aktorja simpatike ka 2 djem të mrekullueshëm, 3 vjeçari Alim Demirom dhe më i vogli Canom Eypom. Vogëlushi më i vogël sapo ka festuar ditëlindjen e tij të parë dhe me këtë rast Pelin ka ndarë me të gjithë ne në rrjetet sociale një foto të familjes së saj të mrekullueshme. Të katërt, përfshirë edhe bashkëshortin e saj Bedrim, kanë pozuar për një foto familjare. Familje për të pasur zili. Si thoni ju?

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.