Wow!

Enca Haxhia zhvishet nudo dhe sapo na la të gjithëve gojëhapur

Gazeta Paloma - - Koktej -

Enca Haxhia është këngëtarja shqiptare, e cila shpeshherë provokon me fotot e saj duke pozuar gjysëm e zhveshur.

Por si asnjëherë më parë këngëtarja ka postuar në Snapchat foto ku duket sikur sapo ka dalë nga dushi, e gjitha nudo duke mbajtur një peshqir para gjoksit dhe një në kokë. Gjithsesi Enca nuk i ka fshehur të pasmet dhe pozimi mbi krevat i saj na ngjan me Kim Kardashian.

Ndërkohë këngëtarja vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Dua” e cila ka arritur mbi 11milionë klikime.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.