Jonida Maliqi ia nis nga e para

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Jonida

Maliqi, artistja model e skenës shqiptare, ka vendosur t’i nisë nga e para xhirimet e klipit, që pritet të sjellë prej muajsh në bashkëpunim me reperin kosovar Dj Blunt. Kjo, sepse produksioni që realizoi klipin herën e parë nuk i ka kënaqur pritshmëritë e biondes sharmante, e cila është gjithmonë shumë e kujdesshme në daljet e saj... Klipi i ri pritet të realizohet në fillim të javës së ardhshme në jug të vendit dhe Jonida si gjithmonë mendohet të vijë ‘super fashion’, përveçse me një këngë shumë të mirë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.