Fernando i Çiljetës bëhet 5 muajsh

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

prej ardhjes së tij në jetë 5 muaj më parë, Fernando është bërë një prej personazheve më të rinj të shtypit rozë, duke pasur një mama kaq të famshme si Çiljeta. Ai ka festuar 5-mujorin me një tortë plot çokollatë, dhuratë nga mami Çiljeta, e cila me krenari i ka publikuar fotot e të birit në profilin e saj të “Facebook”. Këngëtarja e dashur së fundmi i është përkushtuar maksimalisht rolit të saj si nënë, duke u shfaqur më rrallë në skenë. Ne presim që ajo të rikthehet sa më shpejt me këngë dhe videoklipe të reja, ndërsa Fernandos i urojmë të bëhet edhe 100 vjeç!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.