Shkëndije Mujaj mbulohet për Ramazan!

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Duket

e pabesueshme, por po aq edhe e vërtetë. Nëse spekulimet janë t’u besuar, ylli i fotografive seksi, Shkëndije Mujaj, ka vendosur që të mbulohet sërish me shami. Kanë filluar të qarkullojnë fotografi në rrjete sociale dhe në portale të ndryshme se vajza e cila njihej për ekspozimin e trupit të saj marramendës ka vendosur që t’i kthehet ‘rrugës së Zotit’ dhe të mbulohet sërish me shami. Në profilin e saj zyrtar në “Facebook”, ajo e vërteton vetë faktin se është një muslimane e devotshme, duke shkruar postime tejet fetare. “Të falënderoj ty o Allah, që më bëre falënderues ndaj teje. Të falënderoj ty o Allah edhe atëherë kur jam e hutuar dhe e mashtruar me të tjerët. Ti më mjafton mua”, shkruan në një prej postimeve Shkëndija më 17 qershor të këtij viti. Shkëndija, e cila ka qenë e mbuluar disa vite më parë, vendosi që të bënte një jetë të re, duke ekspozuar trupin e saj në fotografi të ndryshme në internet dhe duke marrë pjesë në “reality një fjalor dhe sjellje tejet eksplicite jashtë kontureve fetare.

për

shou” me

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.