Hana Cakuli urren duhanin

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Një

prej këngëtareve shumë të dashura për publikun, Hana Cakuli përmes rrjetit social “Facebook”, ka bërë të ditur se e urren cigaren. Por, disa foto të publikuara në rrjetin social ‘Facebook’, kanë nxitur dyshimet se është një duhanpirëse. Madje këngëtarja ka zgjuar kureshtjen e fansave si dhe shokëve që ka në “Facebook”, për të ditur nëse ajo ka filluar të konsumojë duhanin. Vetë këngëtarja në komentet e saj, ka treguar se fotot me cigare janë vetëm artistike. “Është veç foto. Nuk jeni në prapaskenë të shihni si e largoj tymin hahaha…E urrej cigaren”, janë fjalët që u është përgjigjur këngëtarja pyetjeve të kureshtarëve.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.