Monika Kryemadhi, e qeshur me mediat

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Monika

Kryemadhi do t’i rikthehet këtë vit sallës së parlamentit, me statusin e deputetes në qarkun e Lezhës. Forca politike në të cilën aderon, LSI ishte surpriza e këtyre zgjedhjeve me plot 16 mandate për deputetë... Po sigurisht kjo fitore nuk mund të kalonte pa u festuar. Ndaj të enjten e javës që po lëmë pas, LRI organizoi një festë për mediat dhe njerëzit që e mbështetën. Në fjalën e saj para mediave, bashkëshortja e Ilir Metës u shfaq shumë entuziaste, e qeshur dhe e afërt me gazetarët, siç në fakt ka qenë gjithmonë e gatshme për të bashkëpunuar…

ajo

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.