Rudina e mbyll me ‘schiuma party’

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Fotot

që sjellim sot janë shkrepur gjatë tatës së fundit të programit pun Pas-dites”në “Tv Klan”. “Takimi i trans-metohetnë Emisioni që pritet të

fund të korrikut është regjistruar fundjavën e shkuar në Jalë dhe

këtë lajm e ka

e probërë publik vetë autorja dhe moderatorja gramit, e mirënjohura Rudina

Magjistari. Siç shihet nga fotot, Rudina është

bërë pjesë e një ‘schiuma party’ së bashku

me të ftuarit e saj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.