Seksi Fjolla

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Fjolla Morina nuk kishte si t’i mungonte kësaj liste me femra hot... Këngëtarja bukuroshe nga Kosova ka pushuar disa ditë në bregdetin e Jugut, nën shoqërinë e mikeshave të saj dhe ja tek vjen prej saj kjo foto provokuese.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.