Albana Osmani, relaks me motrën

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Për

prezantuesen e famshme Albana Osmani, ditët e kaluara në plazh me të motrën dhe nipërit e saj që jetojnë në Angli kanë qenë të paharrueshme, ndaj dhe nuk ka ngurruar ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Facebook’ këtë foto...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.