Rikthehet ‘uragani’ Adelina

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Këngëtarja

Adelina Ismaili, pas një pauze i është rikthyer skenës duke kënduar në një nga koncertet e verës në Ulqin. Ajo e di më së miri se si ndizet publiku dhe se si bëhet atmosferë, ndaj dhe në këtë koncert e ka ndezur audiencën me performancat e saj. Një numër i madh i fansave të saj kanë mundur të ndjekin show-n e jashtëzakonshëm të Adelinës, duke mbetur gojëhapur. E bukur dhe në formë, Adelina akoma mban sekret axhendën e verës. Nuk dihet ende nëse do të vazhdojnë apo jo koncertet për divën e skenës.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.