Fjolla dhe Stresi bëjnë ‘tym’

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Kështu

titullohet hiti më i ri i muzikës shqiptare, që do të vijë shumë shpejt edhe me një videoklip nga dyshja e njohur, Fjolla Morina dhe Stresi. Dy këngëtarët janë bashkuar në studion “Threedots” për të sjellë një projekt të nxehtë gjatë verës. Kënga është prezantuar fundjavën e shkuar në një prej club-eve më të njohura të kryeqytetit, ku dhe ka pasur një impakt befasues tek publiku i pranishëm.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.