Argjentina Ramosaj zgjedh liqenin

Gazeta Shqiptare - Bluetooth - - SPECIALE -

Lumi dhe liqeni janë destinacionet e preferuara të këngëtares Argjentina Ramosaj, kur vjen puna tek pushime. Bukuroshja e skenës duket e shplodhur në këto foto të bëra në liqenin e Batllavës, ku ajo shfaqet edhe duke bërë xhiro me një motor uji.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.