Cungu: Jemi ende në luftë për titullin

Trajneri i Kukësit shpreson të rikuperojë pikë ndaj Partizanit, teksa beson tek ekipi i tij Ndaj Teutës është prova e së vërtetës për shkodranin

Gazeta Shqiptare - - Vrasjet E Grave -

planifikuar të bëjë ndryshime në formacion, por lë gjithçka të hapur deri në momentet e fundit. "Do të shohim nesër në fushën e lojës, nuk më pëlqen të flas para, do të shohim në stërvitjen e fundit. Edhe unë kam idetë e mia, mund të jenë edhe bashkë Rexhi- naldo me Shkurtajn, e rëndësishme është që kushdo të zbresë në fushë, të japë maksimumin",- përfundoi timonieri shkodran

i verilindorëve.

Kukësi ka vetëm një mungesë ndaj Teutës, Olsi Teqjan, i cili ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë. Mbrojtësi është ndëshkuar në dy ndeshje me Tiranën, ndërsa me Kukësin ka marrë kartonë të verdhë ndaj Tiranës e Flamurtarit. Sakaq, e gjithë pjesa tjetër e futbollistëve janë në gjendje të mirë dhe nuk kanë probleme dëmtimesh.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.