Nora Istrefi shtatzënë? Detaji që “e tradhton”

Rrëfimi i modeles Alesia Bami: Ja e vërteta e punës së re Mashtruesi vjedh Rita Orën. Ku e festuan VIP- at Shën Valentinin

Gazeta Shqiptare - - Faqe 1 -

Ajo shfaqet gjithmonë në çdo dalje të sajën në superformë dhe shumë provokuese. Por mesa duket dita e Shën Valentinit ka qenë një nga ‘ ditët e rrëfi mit’ për këngëtaren shqiptare. Në postimin e saj të fundit ajo shfaqet me një fustan mjaft sensual, por që në profi l i duket mjaft mirë barku i rrumbullakosur, i cili nuk ka se si të mendohet se ka qenë thjesht një fryrje e momentit. Duke qenë se Nora Istrefi shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaj dhe e shumë elegante e pa pikë fryrje në stomak, një foto e tillë me një fryrje ...

( Në foto) Një nga protestat e Partisë Demokratike

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.