“E lagu s’e lagu”, Oriola Marashi tregon më në fund nëse është apo jo më pjesë e OTR

Gazeta Shqiptare - - Sigurimi Vullnetar -

Edhe pse së fundmi marrëdhëniet mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy u përfol se ishin krisur pak kohë më pare u mendua se kjo gjë nënkuptoi edhe largimin e saj nga grupi “OTR”. Por modelja hedh poshtë spekulimet, duke treguar se vazhdon të jetë pjesë e grupit dhe madje një javë më parë na tregoi se ndjek edhe në koncert Noizy- n. Ajo bëri një postim në Insta Story ku tregoi dashurinë e saj për pjesëtarët e tjerë të

“OTR”. “Shumë dashuri për çunat, zemra ime është gati të shpërthejë”, shkruan Oriola. Dhe rikujtojmë që kjo s’është e vetmja ‘ gjurmë’ që modelja lë për të thënë se është rikthyer në grup. Pak më parë ajo dhe Noizy postuan një foto në Instastory ku dukeshin shumë të lumtur duke treguar kështu se gjithçka iu rikthye normalitetit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.