“Sa të vegjël që jeni”! Kiara Tito reagon ashpër pas postimit të pavend të ndjekësit

Gazeta Shqiptare - - Sigurimi Vullnetar -

e ditur se kur je personazh publik, përveç komplimenteve, duhet të presësh në komente të postimeve edhe njerëz që të kritikojnë apo të bëjnë pyetje të çuditshme. Një gjë e tillë ka ndodhur me moderatoren Kiara Tito, e cila mori një koment të pazakontë nga një prej ndjekësve të saj në Instagram. “E paske kapur një me shumë lek”, shkruan një komentues në një prej postimeve të saj në rrjetin social. “Sa të vegjël që jeni. Më vjen shumë për të qeshur kur lexoj kështu komentesh. Kaq kisha”, i përgjigjet Kiara, shoqëruar me emojin e qeshur. Në fakt, ky është një nga paragjykimet më të shpeshta që u bëhet femrave të ekranit shqiptar dhe Kiara nuk është as e para dhe as e fundit!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.