Robert Berisha: Nuk kemi në plan ta lëmë Renenë vetëm

Gazeta Shqiptare - - Sigurimi Vullnetar -

Ajo shfaqet gjithmonë në çdo dalje të sajën në superformë dhe shumë provokuese. Por mesa duket dita e Shën Valentinit ka qenë një nga ‘ ditët e rrëfimit’ për këngëtaren shqiptare. Në postimin e saj të fundit ajo shfaqet me një fustan mjaft sensual, por që në profil i duket mjaft mirë barku i rrumbullakosur, i cili nuk ka se si të mendohet se ka qenë thjesht një fryrje e momentit. Duke qenë se Nora Istrefi shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaj dhe e shumë elegante e pa pikë fryrje në stomak, një foto e tillë me një fryrje të tillë na bëri shumë përshtypje. E veshur me një fustan të shkurt, ajo i ka vënë në pah këmbët e gjata joshëse dhe trupin superseksi. Nora ka zgjedhur të duket kështu në postimet që ka bërë së fundi në ‘ Instagram’, ndërkaq sigurisht se është bërë kaq elegante për natën e festës së të dashuruarve. Kujtojmë nga ana tjetër se në shtator të vitit të kaluar shfaqi një reklamë në faqen e saj në ‘ Instagram’ që s’para shfaq lidhur me një klinikë gjinekologjike në

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.