Rama: Gati të ulem me Bashën dhe këdo. Kreu i PD: Votë masive për të shporrur qeverinë

Kryemadhi: Të vendosur për reformën zgjedhore Kreu i qeverisë: Nuk kam marrë asnjë platformë nga Meta. Basha mbledh ekspertët zgjedhorë

Gazeta Shqiptare - - Faqe 1 - Nga VALENTINA MADANI

Shtetet

e Bashkuara të Amerikës apeluan sërish dje në adresë të klasës politike që t’i japë fund sabotimit të reformave më të rëndësishm­e në vend, reformës në drejtësi dhe asaj elektorale. ...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.